Start


Do wynajęcia dom z własnym dostępem do pięknego jeziora Kalwa położony w malowniczej miejscowości Michałki w województwie warmińsko-mazurskim(25km od Olsztyna).
Dom składa się z dwóch pokoi dwuosobowych, salonu z zabytkowym piecem i telewizorem, łazienki z prysznicem i w pełni wyposażonej kuchni.
Ponadto istnieje możliwość korzystania z łódki, nowoczesnego grilla gazowego oraz specjalnie wyznaczonego miejsca na ognisko.
Głównym atutem domu jest piękny zadaszony taras z kanapami i stołem jadalnym, z którego rozciąga się widok na jezioro i lasy.
Jezioro jest objęte strefą ciszy, w związku z czym miejsce jest idealne na wypoczynek z dala od hałasu i zgiełku dużych miast.

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 601 99 55 56.

W okolicy domu znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy, minibar, restauracja oraz boisko sportowe z nowo powstałym placem zabaw.
W pobliżu znajduję się również piaszczysta plaża miejska.
Niedaleko domu znajduję się ośrodek wypoczynkowy Energopol w Pasymiu, w którym istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego (rowery wodne, kajaki), korzystania z krytego basenu, sauny, boiska do koszykówki, boiska do pilki nożnej, boiska do siatkówki, kortów tenisowych, stołu bilardowego oraz stołu do tenisa stołowego.


Prosimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.michalki.fajnespanie.pl

tel.[+48] 601995556Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony